Категорії

Використання контрольно-вимірювальних приладів актуально як в умовах різних видів промисловості, так і для самих звичайних побутових цілей. Зокрема, такими незамінними вимірювальними приладами є мановакуумметри, вакуумметр і манометр.


Для чого ж призначені дані прилади та в чому їхня відмінність між собою?

  1. Манометр. Даний прилад виконує виміри і дозволяє контролювати надлишковий тиск газу або рідини в замкнутому просторі. Існує класифікація манометрів по вимірюванню кожного окремо взятого типу газу (водню, хлору, кисню і тд), які для зручності використання пофарбовані в різні кольори, наприклад, вакуумний манометр для кисню буде пофарбований в блакитний колір, манометр для аміаку - в жовтий, а якщо Ви хочете купити вакуумний манометр для хлору, то шукайте корпус сіро-зеленого забарвлення.

  2. Вакуумметр. Технічні характеристики даного приладу націлені на вимірювання тиску розріджених газів. Область його застосування досить обширна через високі меж вимірювань, тому і види вакуумметрів знайшли широке розподіл, таким чином вакуумметр купити можна з більш точними показниками вимірювань для кожної конкретної галузі його використання. Безумовно, з кожною конкретною характеристикою, яку має вакуумметр ціна на нього може змінюватися, але так як даний прилад використовується для контролю показників, від яких залежить безпека підприємства і його співробітників, то поставитися до вибору вакуумметра варто з розумом і уважністю.

  3. Мановакууметри. Своєрідне комбінування пари манометр вакуумметр, завдяки чому з'являється можливість вимірювати цим приладом як вакуумне, так і манометричний тиск. Манометр вакуумметр купити для контрольних замірів актуально для великих промислових підприємств, до яких відноситься харчова, хімічна, фармацевтична галузь і багато інших. Якщо Ви вирішили мановакуумметри купити, то це дозволить контролювати вакуумметрическое і абсолютний тиск за допомогою зручної та звичної для всіх шкали, градацію якої, як і клас точності приладу, можна підібрати для конкретних умов експлуатації.


Інтернет-магазин "Кіп-Електро" пропонує покупцеві найширший асортимент контрольно-вимірювальних приладів. У нас Ви можете купити вакуумметр, мановакуумметри, а також манометр ціна на який може відрізнятися в залежності від його типу (манометр кисневий, манометр тиску води, манометр вакуумний, манометр технічний). Ми пропонуємо виключно якісні і точні прилади, підібрати які допоможуть Вам наші висококваліфіковані співробітники. Замовляйте контрольно-вимірювальні прилади у нас прямо зараз на нашому сайті за найвигіднішою вартістю!


Зворотнiй дзвiнок